Pohodlné letní cestování

S pomocníky od PremiumZboží

U nás v PremiumZboží víme, že cestování a poznávání nových míst je rozšiřuje obzory a je prostě skvělé. Jsme proto rádi, že vám ho můžeme díky naší nabídce ještě více zpříjemnit.

Cestovní polštář za krk je dokonalý doplněk, který vám ulehčí přesuny v dopravních prostředcích, protože krásně drží krční páteř a ta vás po hodinách na sedadle nebude bolet. Polštáře nabízíme hned v několika barevných provedení nebo v designu tropického ovoce jako je kiwi, meloun nebo pomeranč.

Mezi TOP cestovní parťáky patří i jmenovka na kufr. Budete se divit, ale vyznačit si své zavazadlo je velmi praktické, protože tak svůj kufr poznáte na první pohled, což se hodí zejména při netrpělivém čekání u pásu na letišti. Jednoduše vložíte své iniciály do jmenovky a pak už jen stačí ohnout a protáhnout otvorem – nemusíte nic lepit či zapínat a můžete ji samozřejmě používat opakovaně.

jmenovky

Praktická láhev na vodu je další nepostradatelná vychytávka. Má elegantní, perfektně těsnící víčko s poutkem pro upevnění například na batoh. Má objem 0,55 l, takže ji určitě oceníte jako záchranný kruh při parných letních dnech. A pak už jen stačí kdekoli dotočit vodu.

Prožijte letošní léto pohodlně a naplno s doplňky od PremiumZboží