Proč nakupovat u nás

vyhoda_1

1. Garance spokojenosti
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme – prověřujeme je nejen osobně, ale také na základě recenzí nezávislých uživatelů. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád opět vrátí něco pěkného nakoupit.

Když už se případná reklamace nebo stížnost objeví, každou takovou řešíme individuálně a případné zjištění naší viny zákazníky odpovědně kompenzujeme. K reklamacím nebo s problémy montáže se můžete kdykoliv obrátit na naši zákaznickou linku.

vyhody_2

2. Možnost zrušení objednávky bez udání důvodu
Naší hlavní prioritou jste Vy, naši zákazníci, a snažíme se pro každého z Vás udělat maximum. Proto vám nabízíme kdykoliv po odeslání objednávky uplatnit storno vašeho nákupu bez udání důvodu. Storno je možné využít před vyexpedováním objednávky.

vyhody_3

3. Věrnostní systém
Našich zákazníků si ceníme a rádi bychom, abyste se k nám s důvěrou vraceli. Proto jsme pro Vás připravili speciální výhody za Vaši věrnost, a to ve formě dárkových voucherů. Za každý nákup nad 2 000 Kč získáváte dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč.

Dárkový voucher můžete získat i několika dalšími způsoby:

  • nákupem na našem e-shopu
  • registrací do našeho newsletteru
  • účastí v soutěži na Facebooku nebo Instagramu
  • další promo akce

Uplatnění dárkového voucheru je snadné. Při vytváření objednávky musíte být jen přihlášeni pod svým účtem a musíte provést objednávku nad 1000 Kč.

vyhody_4

4. Specializace na cool doplňky i ruční výrobu
Specializujeme se na ne cool doplňky i ruční výrobu již několik let. Náš sortiment dodáváme na území České republiky.

Zpět do obchodu