Proč nakupovat u nás

1. Garance spokojenosti

Naše dodavatele si pečlivě vybíráme – prověřujeme je nejen osobně, ale také na základě recenzí nezávislých uživatelů. Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád opět vrátí něco pěkného nakoupit.

Když už se případná reklamace nebo stížnost objeví, každou takovou řešíme individuálně a případné zjištění naší viny zákazníky odpovědně kompenzujeme. K reklamacím nebo s problémy montáže se můžete kdykoliv obrátit na naši zákaznickou linku.

2. Možnost zrušení objednávky bez udání důvodu

Naší hlavní prioritou jste Vy, naši zákazníci, a snažíme se pro každého z Vás udělat maximum. Proto vám nabízíme kdykoliv po odeslání objednávky uplatnit storno vašeho nákupu bez udání důvodu. Storno je možné využít před vyexpedováním objednávky.

3. Věrnostní systém

Našich zákazníků si ceníme a rádi bychom, abyste se k nám s důvěrou vraceli. Proto jsme pro Vás připravili speciální výhody za Vaši věrnost, a to ve formě dárkových voucherů. Za každý nákup nad 2 000 Kč získáváte dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč.

Dárkový voucher můžete získat i několika dalšími způsoby:

  • nákupem na našem e-shopu
  • registrací do našeho newsletteru
  • účastí v soutěži na Facebooku nebo Instagramu
  • další promo akce

Uplatnění dárkového voucheru je snadné. Při vytváření objednávky musíte být jen přihlášeni pod svým účtem a musíte provést objednávku nad 1000 Kč.

4. Specializace na cool doplňky i ruční výrobu

Specializujeme se na ne cool doplňky i ruční výrobu již několik let. Náš sortiment dodáváme na území České republiky.