Super tipy na vánoční dárečky

Neotálejte a nakupujte včas

A je to tady. Máme před sebou období, na které se většina z nás těší, protože chceme druhým udělat radost a také si vychutnat vánoční setkávání a hodování. Hledání a nakupování vánočních dárečků ale kolikrát zabere tolik času, že jsme se rozhodli vám trochu pomoct. Podívejte se na pár tipů z našeho e-shopu PremiumZboží.

Pro výletníky a cestovatele

Pro takové dobrodruhy máme hned několik nápadů. Hitem je cestovní rozbočovač na sluchátka. Můžete se tak spolehnout, že obdarovaný již nebude mít problém se o „přívod muziky“ s někým dělit. Dalším vhodným dárkem pro cestovatele může být pohodlný cestovní polštář za krk, který uleví zádům při přesunech v dopravních prostředcích, nebo také užitečné jmenovky na kufr.

Praktické vychytávky

Zajímavým prezentem jsou škrabky na auto s rukavicí na sezení, které uplatníte zejména v zimním období – nesedíte tak na studeném a neprochladnete.  Milovníkům telefonování můžete zase pořídit stojan na mobil přímo do auta anebo univerzální držák na mobilní telefon.

Dárkové vouchery

Různé poukázky jsou také velmi oblíbeným dárkem, hlavně když si nevíte rady, co přesně pořídit. U nás v e-shopu můžete zakoupit ručně vyráběnou kartu dle vašich požadavků. V minulém roce jsme například realizovali nákupy lístků na fotbalový zápas Sparty. Záleží tedy jen na vás a vašem úmyslu, který pak kreativně zrealizujeme do úžasné, ručně vyráběné karty.

Věříme, že si letošní Vánoce užijete a že dárečky vaše blízké skutečně potěší.

vanoce-2018

Přejeme vám pohodové a klidné předvánoční období!
Tým PremiumZboží