Novoročenky – skvělý nápad pro váš byznys

Hledáte stylový vánoční dáreček pro vaše obchodní partnery? Nabízíme vám ručně vyráběné originální novoročenky v neuvěřitelných 270 kombinacích. 

Novoročenky jsou tradiční způsob, jak si jednotlivci i firmy chtějí upevnit postavení svojí značky a zároveň udělat radost svým spolupracovníkům i byznys partnerům. A jelikož čas neúprosně letí, tak doporučujeme nenechat nic náhodě a zodpovědně vše začít řešit již od října.

Hand made zaručeno

Novoroční přání na rok 2018 připravujeme ručně, protože věříme, že osobní přístup je základ. Vyrábíme je z kvalitního barevného papíru s potištěnou vnitřní kartou. Zákazník si dále může libovolně vybrat z 6 dřevěných vánočních ozdob, které celý vizuál svátečně doladí. Nabízíme také zajímavé doplňky jako okrasné obálky z ručně vyráběného papíru nebo jednoduchý design ve zlaté, vanilkové nebo bílé barvě. 

Špičkový návrh na míru

Novoročenka je rozhodně skvělá příležitost jak podpořit svůj brand. Proto můžeme potisknout vnitřní kartu na míru tak, aby vyhovovala vašemu záměru. Jako ideální doplněk je vhodné vložit vlastní logo a individualizovaný text, popřípadě udělat větší změny na vnitřní kartě. Před každou výrobou vždy zasíláme grafický návrh k odsouhlasení, protože k oboustranné spokojenosti je důležité, abychom vyhověli vašim představám, ale zároveň udrželi vysokou kvalitu naší práce, které si ceníme.

 

 

Věříme, že novoroční přání od PremiumZboží.cz vám pomůže v budování vaší značky a také potěší vašeho obchodního partnera. Zkrátka takový praktický vánoční dárek 2v1. A pokud chcete k novoroční kartě připojit třeba cukroví nebo něco sladkého na zub, můžete vše přibalit do stylového vánočnho obalu.

Vaše objednávky či dotazy netrpělivě vyhlíží tým e-shopu PremiumZboží