Letní novinkování

Dovolené a prázdniny jsou v plném proudu, ale u nás se žádná okurková sezóna nekoná. Tento měsíc jsme měli totiž opravdu napilno. Pojďme se tedy podívat, co jsme si pro vás přichystali. Mezi ty nejzajímavější tipy patří dárkové obaly a krabičky.  

Na originalitě nám dost záleží, a tak se v našem e-shopu specializujeme taky na netradiční obaly. Samozřejmě můžete proběhnout supermarket a vzít do ruky první bonboniéru, co vám padne do ruky a dárek máte vyřešený. Pokud se ale poohlížíte po něčem netradičním a stylovém, možná vás zaujmou právě tyto dvě novinky, které na vás netrpělivě čekají:  

Dárkový obal na drobnosti 
Transparentní obal trojúhelníkového tvaru využijete na jakékoliv drobnosti. Pokud chcete udělat někomu radost cukrovinkami, namixujte obsah různými sladkostmi nebo zajímavými drobnostmi, a potěšte tak vašeho blízkého či obchodního partnera. 

Dárková krabička na drobnosti 
Tuto dárkovou krabičku můžete využít, pokud hledáte pěkný papírový box – třeba na šperky. Hodí se ale i na jiné menší dárky, kterými můžete odměnit svoje zaměstnance, např. vstupenkou na koncert, poukázkou do různých prodejen, ale také kapesním nožem, přívěskem na klíče apod.  

nahled-clanek-novinky-08-2017
Věříme, že vás tyto novinky potěšily, my už zatím pro vás připravujeme další.
Tým e-shopu Premium Zboží

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení