Garance doručení pod stromeček při objednání do 18. 12. 2023.

Letní novinkování

Dovolené a prázdniny jsou v plném proudu, ale u nás se žádná okurková sezóna nekoná. Tento měsíc jsme měli totiž opravdu napilno. Pojďme se tedy podívat, co jsme si pro vás přichystali. Mezi ty nejzajímavější tipy patří dárkové obaly a krabičky.  

Na originalitě nám dost záleží, a tak se v našem e-shopu specializujeme taky na netradiční obaly. Samozřejmě můžete proběhnout supermarket a vzít do ruky první bonboniéru, co vám padne do ruky a dárek máte vyřešený. Pokud se ale poohlížíte po něčem netradičním a stylovém, možná vás zaujmou právě tyto dvě novinky, které na vás netrpělivě čekají:  

Dárkový obal na drobnosti 
Transparentní obal trojúhelníkového tvaru využijete na jakékoliv drobnosti. Pokud chcete udělat někomu radost cukrovinkami, namixujte obsah různými sladkostmi nebo zajímavými drobnostmi, a potěšte tak vašeho blízkého či obchodního partnera. 

Dárková krabička na drobnosti 
Tuto dárkovou krabičku můžete využít, pokud hledáte pěkný papírový box – třeba na šperky. Hodí se ale i na jiné menší dárky, kterými můžete odměnit svoje zaměstnance, např. vstupenkou na koncert, poukázkou do různých prodejen, ale také kapesním nožem, přívěskem na klíče apod.  

nahled-clanek-novinky-08-2017
Věříme, že vás tyto novinky potěšily, my už zatím pro vás připravujeme další.
Tým e-shopu Premium Zboží

 

Zpět do obchodu