Jarní zprávy z PremiumZboží.cz

Podívejte se, co nám vykvetlo na e-shopu

Nejen teď po zimě máme napilno. Každý den totiž děláme všechno pro to, abychom co nejlépe a nejrychleji odbavili vaše objednávky a aby se vám nakupovalo čím dál lépe. Vaše spokojenost je prostě naším hnacím motorem.

Proto jsme se v poslední době zaměřili na hlavní kategorie, abyste ihned našli to, co hledáte. Nově na home page najdete TOP nabídky, novinky a speciální akce, které doporučujeme. Dále jsme zpřehlednili kategorie Cestování a relax, Dekorace do bytu a Párty doplňky.

Novinky, kam se podíváš

skladaci-podlozka-blog

Do kategorie Cestování a relax jsme nasázeli prémiové produkty, které vám zpříjemní víkend, dovolenou nebo volný čas. Mezi nejnovější položky patří třeba jmenovky na kufr nebo skládací podložky pro venkovní sezení.

Pomalu ale jistě se blíží svatební sezóna, a proto jsme do naší nabídky zařadili i takové zboží, které vám může pomoci s dekorací a laděním vaší svatby. V kategorii Svatební oznámení jsme seřadili všechny produkty přesně podle toho, jak je hledáte a nakupujete. 

Nezapomeňte, že všechny novinky můžete sledovat také na našem Instagramu a Facebooku. Dejte „To se mi líbí“ a už vám nic neunikne.

Přejeme vám pohodové jarní nakupování. Tým e-shopu Premium Zboží