Oznamte světu, že se budete brát

Svatba je bez diskuze jeden z nejsilnějších zážitků každého páru. Jakmile se pustíte do svatebních příprav, tak velmi rychle zjistíte, kolik práce taková organizace vyžaduje. A jistě budete hledat takovou inspiraci, abyste uspokojili nejen sebe a své přátele, ale také rodinu, která celou svatbu bere povětšinou tradičním způsobem.

Vytvořit návrh svatebního oznámení je poměrně velká odpovědnost a často obnáší i hodně kompromisů. Při návrhu svatební pozvánky je podstatný nejen obsah, ale zejména možnosti zpracování – ať už různé druhy papírů, stužek nebo barevného provedení, které musí celkově ladit s konceptem připravované svatby.

Svatební oznámení

Doporučujeme standardní formát 210 × 100 mm, který svou velikostí ideálně padne do formátu obálky DL, a usnadní tak rozesílku pozvaným hostům. Nejčastější provedení svatebního oznámení bývá na tvrdém papíru o gramáži 250 a výše. Celý vizuál je možné vkusně doladit přidáním stužky, výseku do papíru nebo připevněním dřevěné či jakékoli jiné ozdoby.

Na každém svatebním oznámení by mělo být uvedeno:

  • jméno a příjmení nevěsty a ženicha
  • datum a čas obřadu
  • místo konání obřadu
  • většinou také samostatná pozvánka ke svatebnímu stolu a/nebo na večerní zábavu

Svatební oznámení bývá první vlaštovkou předsvatebních příprav, tak se na mne neváhejte obrátit a já vám rád připravím originální pozvánku, která odstartuje vaši novou životní cestu.

svatebni-oznameni-2017

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení