Garance doručení pod stromeček při objednání do 18. 12. 2023.

Oznamte světu, že se budete brát

Svatba je bez diskuze jeden z nejsilnějších zážitků každého páru. Jakmile se pustíte do svatebních příprav, tak velmi rychle zjistíte, kolik práce taková organizace vyžaduje. A jistě budete hledat takovou inspiraci, abyste uspokojili nejen sebe a své přátele, ale také rodinu, která celou svatbu bere povětšinou tradičním způsobem.

Vytvořit návrh svatebního oznámení je poměrně velká odpovědnost a často obnáší i hodně kompromisů. Při návrhu svatební pozvánky je podstatný nejen obsah, ale zejména možnosti zpracování – ať už různé druhy papírů, stužek nebo barevného provedení, které musí celkově ladit s konceptem připravované svatby.

Svatební oznámení

Doporučujeme standardní formát 210 × 100 mm, který svou velikostí ideálně padne do formátu obálky DL, a usnadní tak rozesílku pozvaným hostům. Nejčastější provedení svatebního oznámení bývá na tvrdém papíru o gramáži 250 a výše. Celý vizuál je možné vkusně doladit přidáním stužky, výseku do papíru nebo připevněním dřevěné či jakékoli jiné ozdoby.

Na každém svatebním oznámení by mělo být uvedeno:

  • jméno a příjmení nevěsty a ženicha
  • datum a čas obřadu
  • místo konání obřadu
  • většinou také samostatná pozvánka ke svatebnímu stolu a/nebo na večerní zábavu

Svatební oznámení bývá první vlaštovkou předsvatebních příprav, tak se na mne neváhejte obrátit a já vám rád připravím originální pozvánku, která odstartuje vaši novou životní cestu.

svatebni-oznameni-2017

Zpět do obchodu