Nalaďte se na vánoční vlnu už teď

Hitem letošní sezóny budou regenerační polštáře

Vánoce se blíží a my jsme rádi, že vám můžeme pomoci s výběrem dárků pod stromeček.

V našem e-shopu se podívejte do sekce „Ostatní”, kde najdete mnoho produktů, které by mohly vaše blízké potěšit. Ať už se jedná o dárkové obaly, párty doplňky, vychytávky do automobilu, vše pro víno nebo látky a potahy pro milovníky dekorací.

Darujte regenerační polštáře

127

Začátkem listopadu jsme navázali spolupráci s kreativním ateliérem Šárka, a tak vám můžeme nabídnout zajímavé zboží, které je nabité pozitivní energií a navozuje uklidňující atmosféru.

Regenerační polštář – Energy

Design polštáře je autorské dílo z ateliéru Šárka. Motiv má uklidňující a harmonizační účinky, protože vše v přírodě regeneruje a naše tělo má stejně silné schopnosti, a to zejména ve spánku. Potah je hedvábně lesklý, příjemný na dotek a má zapínání na zip. Lze prát šetrně v pračce na 30° C.

Vzhledem k ruční výrobě nabízíme tyto produkty pouze do vyprodání zásob, tak neváhejte a pospěšte si s nákupem, originálů je jen několik.

A nezapomeňte, že u nás můžete pořídit i překrásné, ručně vyráběné novoročenky pro rodinu i obchodní partnery.  Na výběr máte z mnoha druhů barev, papírů, okrasných obálek i dřevěných dekorací.

Srdečně vám přejeme, abyste letošní svátky prožili v té pravé vánoční pohodě!

Tým e-shopu Premium Zboží